Tu esi šeit!: Zīdaiņu pārtika

Ķermeņa un prāta būvēšana

 

Kopš dibināšanas brīža, 1911. gadā, Topfer bijis viens no vadošajiem Vācijas un Eiropas piena maisījumu un graudaugu bezputru ražotājiem. 

Augsti attīstītās apstrādes tehnoloģijas, sadarbība ar pasaulē zināmiem zinātniekiem, stingra kvalitātes kontrole un vadīšanās pēc bioloģiskajiem principiem nodrošina drošus visaugstākās kvalitātes produktus. Töpfer produkti nesatur pesticīdu atliekas vai citas vielas, kas īpaši kaitīgas jaundzimušajiem, zīdaiņiem un bērniem.

 

Kur iegūst pienu Topfer produktu pagatavošanai?

 

Bioloģiskais piens nāk no mazām, ģimeņu pārvaldītām organiskajām saimniecībām. Govis uzturas brīvā dabā un netiek piebarotas ar ģenētiski modificētu lopbarību vai gaļas un kaulu miltiem, kas iegūti no zīdītāju audiem.

 

Produkti nesatur ĢMO

 

Bioloģisko lauksaimniecību produktos ĢMO klātbūtne ir aizliegta ar likumu. Ne ekoloģisko organizāciju pamatnostādnes, ne arī Eiropas Savienības bioloģiskās lauksaimniecības regulas nepieļauj ģenētiski modificētu augu un mikroorganismu izmantošanu. Šis aizliegums attiecas arī uz dzīvnieku barību, kas izgatavota no ģenētiski modificētiem augiem. Tāpēc mūsu bioloģiskais piens nāk no lauksaimniecībām, kas nepieļauj govju barošanu ar ģenētiski modificētu lopbarību.